Ser do naleśników

ser do naleśnikówNaleśniki z serem to jedno z naszych ulubionych dań. Przepadają za nim zarówno dzieci, jak i dorośli. Danie to może być serwowane w towarzystwie różnych dodatków, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zanim jednak będziemy mogli cieszyć się smakiem naszych ulubionych naleśników musimy wybrać i przygotować ser na nadzienie.

Ser do naleśników nie powinien być zbyt słodki, ani zbyt lekki. Najlepiej sprawdza się w tej roli ser twarogowy tłusty lub półtłusty. W zależności od preferencji i przepisu ser możemy przygotować na różne sposoby, dodając do niego cukier, żółtko lub inne dodatki. Ciekawą alternatywą dla tak przygotowanego farszu jest gotowy ser do naleśników, który powstaje na bazie twarogu. Gotowy ser twarogowy do naleśników możemy serwować bezpośrednio z opakowania lub go dodatkowo dosłodzić. Wszystko zależy od naszego pomysłu na danie.

Gotowy ser do naleśników

Gotowy ser do naleśników to wyrób mleczarski, który został przygotowany w taki sposób, aby oferować idealny smak i konsystencję pożądaną przez miłośników słodkich śniadań i deserów. Ser doskonale komponuje się z naleśnikami serwowanymi na ciepło, w towarzystwie owoców, cukru pudru czy różnego rodzaju słodkich sosów i polew. Obok doskonałego smaku i bezkonkurencyjnej konsystencji, nasz ser do naleśników oferuje również doskonały skład.

Ser do naleśników: Tradycyjny skład i smak

Jako mleczarnia z tradycjami staramy się dostarczać wyłącznie najwyższej jakości wyroby mleczarskie. Dotyczy to zarówno tradycyjnego twarogu półtłustego, który możesz wykorzystać do przygotowania nadzienia do naleśników, jak i gotowego sera do naleśników. Każdy z tych serów powstaje na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanego surowca. Mleko do naszych wyrobów pozyskujemy wyłącznie od gospodarstw rolnych specjalizujących się od wielu lat w produkcji mleka, co gwarantuje jego świeżość i sprawdzone pochodzenie.

W naszej mleczarni pracujemy w oparciu o tradycyjne receptury i składniki pochodzenia naturalnego. To przekłada się na skład oferowanych wyrobów oraz ich smak. Gotowy ser do naleśników jest wolny od konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Masz ochotę na przepyszne i zdrowe naleśniki z serem? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

PPH Zarębski to firma z tradycjami, dostarczająca Państwu świeże, naturalne produkty na bazie sprawdzonych tradycyjnych receptur. 

Adres