O nas

POLITYKA JAKOŚCI PPH "ZARĘBSKI" Piotr Zarębski

Kluczowym elementem w naszej działalności jest stałe dbanie o jakość produkowanych wyrobów. Korzystając z naszego doświadczenia, nowoczesnej infrastruktury i tradycyjnych receptur możemy oferować klientom zawsze świeże produkty o naturalnym, tradycyjnym smaku. Nadrzędnym celem PPH „Zarębski” Piotr Zarębski jako dostawcy wysokiej jakości, smacznych, naturalnych i zawsze świeżych produktów mleczarskich w regionie jest umocnienie pozycji czołowego lokalnego dostawcy sieci handlowych oraz wzrost rozpoznawalności marki, spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów, zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego oraz ciągłe utrzymywanie i doskonalenie jakości dostarczanych wyrobów.

Przyjmujemy do realizacji główne cele strategiczne :

  • rozwój tradycyjnych technologii produkcji,
  • optymalizację kosztów produkcji,
  • utrzymanie poziomu jakości oraz bezpieczeństwa żywności w zakresie oferowanych wyrobów,
  • umocnienie pozycji czołowego lokalnego dostawcy sieci handlowych oraz wzrost rozpoznawalności marki.

Kierownictwo Firmy zobowiązuje się w ramach wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością do spełniania wymagań związanych z prowadzoną działalnością, ciągłego doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 i nadzorowania działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa zdrowotnego dostarczanych klientom wyrobów.

 
Zatwierdził
Piotr Zarębski
Właściciel

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

PPH Zarębski to firma z tradycjami, dostarczająca Państwu świeże, naturalne produkty na bazie sprawdzonych tradycyjnych receptur. 

Adres